BEK Profi Centrum - centrála

zmena sídla BEKWOODCOTE s.r.o.

Dovoľujeme si Vás informovať o zmene sídla spoločnosti
BEKWOODCOTE s.r.o. s účinnosťou od 17.04.2020.
 
Vajnorská 135
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
 
Všetku korešpondenciu prosíme zasielať na novú adresu.
Prosíme o zmenu údajov vo Vašej evidencii.
 
Oficiálny oznam o zmene sídla spoločnosti nájdete tu.

 

Kde nás nájdete: 

BEKWOODCOTE s.r.o.
Vajnorská 135
831 04 Bratislava
Slovakia

Kontaktujte nás: 

Mobil:
+421 907 917 766
e-mail: bek@bek.sk

Marketing:
Mobil: +421 910 824 610
e-mail: marketing@bek.sk

Obchod:
Mobil: +421 905 530 638
e-mail: obchod@bek.sk

Logistika: 
Mobil: +421 905 341 890
e-mail: logistika@bek.sk

 

Produktový management

Pavol Tokoš
Manažér nákupu
pavol.tokos@woodcote.sk
 
Juraj Leško
Základné stavebné materiály
juraj.lesko@woodcote.sk
 
Matej Turzo'
Tepelná izolácia a hydroizolácia
turzo@bekwoodcote.sk
 
Danica Koreňová
Zatepľovacie systémy a SOZ
korenova@bek.sk
 
Igor Polubojarov
Riaditeľ objektovej divízie
polubojarov@bek.sk
 
Martin Torma
Manažér retailových prevádzok
martin.torma@bekwoodcote.sk