MÁME OTVORENÉ - MIMORIADNE OPATRENIA

V súčasnej situácii a v zmysle vydaných nariadení zostávajú naše pobočky otvorené len pre veľkoobchodných partnerov a v upravenom režime.

Ak ste potenciálne nákazlivý, alebo ste boli v kontakte s niekým, kto sa vracia z Talianska alebo inej oblasti s potvrdeným výskytom korona vírusu, požiadame Vás, aby ste si udržali odstup mimo budovy a nevstupovali do našich budov v pobočkách. Zavolajte nám alebo pošlite e-mailom svoj dopyt. Radi Vám tovar doručíme alebo pripravíme tovar na vyzdvihnutie v bezpečnej vzdialenosti, bez blízkeho osobného kontaktu. Toto je ochrana našich zamestnancov.
 
V tejto súvislosti tiež pristupujeme k zasielaniu faktúr a obchodných dokumentov výhradne elektronicky. Prosím akceptujte, že Vaše požiadavky na zaslanie faktúr poštou nebudú môcť byť vybavené a aktualizujte u nás Váš e-mailový kontakt.

 

 

Maloobchodní zákazníci

Pre maloobchodného zákazníka sú naše pobočky zatvorené, avšak vieme objednávky prijaté telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom nášho e-shopu www.baustore.sk doručiť.
 
Zároveň budeme vyžadovať platbu vopred, pretože chceme ochrániť našich vodičov od úzkeho kontaktu s našimi maloobchodnými zákazníkmi vyberaním hotovosti.
 
Stavebný priemysel nie je v tejto fáze ovplyvnený, avšak od nás všetkých sa vyžaduje, aby sme prijali preventívne opatrenia na zabezpečenie dobrého zdravia našich zamestnancov a zákazníkov.
 
Ďakujeme, že sa staráte o seba a Vašich zamestnancov, tak ako sa i my staráme o náš tím Woodcote. Neočakávame, že sa to čoskoro skončí a preto budeme čo najskôr informovať všetkých našich zákazníkov o ďalšom vývoji.
 
Martin Zavacký
generálny riaditeľ