Tmelenie zábavou s RIGIPS

ProMix Premium Top

ProMix Premium Top je vhodný na tmelenie škár sadrokartónových konštrukcií v spojení s papierovou výstužnou páskou. Tmel je vhodný aj na celoplošné stierkovanie sadrokartónov v kvalite povrchu Q4 a taktiež aj na stierkovanie iných podkladov, napr. tehly, betónu a pórobetónu. Špeciálna konzistencia uľahčuje prácu s tmelom – tmel sa menej prepadáva, ľahko sa nanáša, vytvára hladký povrch a prechody. Výplň je biela a poskytuje dobrý základ na maľbu aj so svetlými farbami.

Hlavné výhody

  • Pracujete efektívne - vďaka jeho konzistencii sa s tmelom pracuje ľahšie a efektívnejšie.
  • Pracujete ekologicky - tmel získal certifikát Nordic Eco Label, ktorý zaručuje, že je ekologicky testovaný a schválený.
  • Pracujete tak, ako to vyhovuje vám - tmel ProMix Premium Top možno aplikovať až troma rôznymi metódami.
  • Pracujete rýchlo - v kombinácii s aplikačným valčekom viete ušetriť až 40% času.

Pracujte tak, ako to vyhovuje vám

S tmelom ProMix Premium Top môžete pracovať tak, ako to uprednostňujete vy. Pri aplikácii môžete použiť klasickú špachtľu, aplikačný valček alebo dokonca aj airless zariadenie.
  • Ručné nanášanie je najbežnejším a tradičným spôsobom nanášania tmelu na steny a stropy.
  • Aplikácia striekaním je určená na väcšie stavby, kde je dôležitá efektívnosť a produktivita. Na striekanie je možné používať vysokotlakové Airless zariadenia alebo vzduchové striekacie pištole.
  • Aplikácia valčekom je velmi jednoduchý a rýchly spôsob nanášania tmelu vhodný na steny a stropy. Pomocou aplikačného valčeka môžete pri nanášaní ušetriť až 40 % pracovného času.

Tmelenie zábavou s RIGIPS

 
Ponuka platia do 31.5.2021 pre pobočky
WOODCOTE Bratislava, Trnava, Trenčín, Poprad
BEK Profi Centrum Nitra, Trnava, Žilina, Ružomberok, Banká Bystrica, Poprad, Košice